Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Богдан Головаш став випускником Одеської морської академії

Богдан Головаш став випускником Одеської морської академії

В Одесі відбулася урочиста церемонія випуску курсантів Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”. Cеред випускників – наш земляк, герой Богдан Головаш, який мав би закінчити вуз дещо раніше, але не зміг, бо 9 місяців провів у російському полоні. Богдан Головаш також був одним із курсантів морської академії ім. Нахімова у Севастополі, які у 2014 році заспівали Гімн України під час підняття там російського прапора.

Офіцерів флоту зі знаменною подією привітали представники командування ВМС ЗС України, керівники навчального закладу, духовенство, родичі та друзі.

Привітати Богдана Головаша разом з рідними та друзями приїхав і міський голова Кременчука Віталій Малецький, повідомили у Кременчуцькій міськраді. Він вкотре подякував батькам Богдана за виховання сина, і зазначив, що Кременчук та кременчужани пишаються своїм героєм. Мужність Богдана є взірцем для наслідування для молодого покоління патріотів своєї країни. Віталій Малецький подарував Богдану водонепроникний офіцерський бінокль і побажав щасливої долі та легкої подальшої служби.

 

фото та відео Кременчуцької міськради

Система Orphus