Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Анатолій Ханко ініціює збільшення зарплатного фонду працівникам водолазної служби

Анатолій Ханко ініціює збільшення зарплатного фонду працівникам водолазної служби

У рятувально-водолазній службі Полтавської обласної ради наразі працює пять водолазів. Є вакансії. Проте їхня середня заробітна плата складає 5 тис. 200 грн. Така цифра, на думку заступника голови Полтавської облради Анатолія Ханка, є дуже малою.

Тому під час розгляду питання про виконання регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на засіданні постійної комісії облради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку він ініціював збільшити фонд оплати праці водолазів.

У свою чергу депутат Полтавської облради Наталія Макаруша порадила при проведенні розрахунків орієнтуватися на середню заробітну плату по області та в країні в цілому.

До речі, наразі, за словами в.о. керівника Рятувально-водолазної служби Полтавської облради Олега Сакала, у них працює два водолази зі стажем 6 років. Решта мають незначний досвід роботи – 1-2 роки. Також інформацію про потребу у працівниках вони надали Полтавському обласному центру зайнятості.

Система Orphus