Ви тут:
Суспільство 

80% випадків захворювання Covid-19 не становлять небезпеки, – Всесвітня організація охорони здоров’я

80% випадків захворювання Covid-19 не становлять небезпеки, – Всесвітня організація охорони здоров’я

Коронавірус, який поширюється усім світом з китайського міста Ухань, не є надтонебезпечним. Принаймні, так стверджують епідеміологи ВООЗ. У великому звіті Всесвітньої організації охорони здоров’я йдеться, що у 80% випадків захворювання Covid-19 призводить лише до слабких симптомів, які не становлять небезпеки.

У 14% випадків розвиваються серйозні проблеми, включаючи пневмонію і труднощі з диханням. У 5% випадків хвороба призводить до критичних станів – дихальної недостатності, септичного шоку. У 2% випадків хворі помирають. Що старша людина, то небезпечніший для неї цей вірус, тоді як діти заражаються доволі рідко. Також виявилось, що чоловіки частіше помирають (2,8%), ніж жінки (1,7%), пише 24 канал.

До того ж, в Україну повернуться лише здорові люди, які не мають і не мали симптомів захворювання. Перед посадкою на борт їх ретельно обстежили китайські медики та українські лікарі.

Людей примусово утримуватимуть всіх разом в одній будівлі 14 діб, щоб прослідкувати, чи з’являться у них симптоми коронавірусу. І якщо все ж такі люди будуть, то їх одразу помістять у спеціальні бокси, що унеможливить поширення Covid-19.

 

Система Orphus Поделиться на fb