Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Паркінг для “Швидкої”, кардіоцентр і басейн-довгобуд: голова ОДА розповів про пріоритетні об’єкти будівництва в області

Паркінг для “Швидкої”, кардіоцентр і басейн-довгобуд: голова ОДА розповів про пріоритетні об’єкти будівництва в області

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов на зустрічі з представниками ЗМІ з нагоди ста днів на посаді розповів про інвестиційні проєкти в області. 

За словами очільника області, у плані залучення інвестицій передбачені завдання “мінімум” і завдання “максимум”. 

“Мінімум – добудувати наявні об’єкти: кардіоцентр, паркінг для “швидких”, тубдиспансер, ЦНАП тощо. Також хочемо залучити інвестиції для мосту в Кременчуцькому районі, це питання дуже серйозне”

Серед завдань “максимум” Олег Синєгубов назвав і довгобуд, басейн по вул. Петра Юрченка. 

“У нього високий відсоток будівельної готовності – 75%, але для завершення треба ще близько 80 млн грн. Це комплексне питання, бо об’єкт у нас на співфінансуванні з містом, а місто не поспішає витрачати кошти на нього. Мета така, щоб держава отримала басейн, який відповідає всім міжнародним стандартам, ми заклали на це в цьогорічному бюджеті 10 млн. Наше завдання його добудувати, але чи буде це в 2020-му – не готовий про це сказати. Можливо, вдасться у 2021-му”, – прокоментував він. 

“Щодо аеропорту – у нас така сама мета, залучити інвестиції для будівництва злітно-посадкової смуги, як максимум – ще один термінал вантажний, щоб запустити вантажні перевезення. Та полоса, яка зараз у нас існує, не дозволяє приймати борти пасажирських авіаперевезень, це небезпечно для людей. Це дороговартісний проєкт, близько 400 млн грн. Ми провели ряд переговорів і продовжимо їх”. 

Ще до кінця року на Полтавщині планують добудувати 29 амбулаторій на умовах співфінансування з органами місцевого самоврядування. триває реконструкція гаража під підземний паркінг КУ «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». 

Також Олег Синєгубов нагадав, що у березні стартує державна Програма “Велике будівництво”. Відповідно до неї, в області  у 2020 році мають збудувати 5 шкіл, 5 дитячих садочків і 5 стадіонів.

“Ті об’єкти, де вже проведені тендери, де є замовники, визначені підрядники – всі вони 1 березня починають будівництво. Де ще мають провести організаційні процедури – почнуть після проведення після їх завершення. У понеділок, 2 березня, ми продовжуємо будівництво траси Київ-Харків-Довжанськ”.

Система Orphus