Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

34 студенти з Кременчука отримуватимуть стипендії міської ради

34 студенти з Кременчука отримуватимуть стипендії міської ради

За значні успіхи в навчанні та науковій роботі, а також за активну участь у громадському житті 26 студентів вищих навчальних закладів Кременчука з лютого по червень 2020 року включно отримуватимуть стипендії міської ради в розмірі 1 тис. 500 грн, а 8 кременчуцьких студентів професійно-технічних училищ за такі ж досягнення отримуватимуть стипендії міської ради розміром 1133 грн. 75 коп. грн.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, спілкуючись із молоддю, міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначив, що разом зі змінами, що відбуваються в частині фінансування стипендій міської ради, відбулися і суттєві зміни в самій програмі стимулювання кременчуцької молоді.

Віталій Малецький відмітив, що свій початок практика стимулювання талановитої молоді мала з 1998 року. На той час стипендія міської ради була незначною розміром в 50 грн. Наразі ж вона збільшена в кілька десятків разів. В перший рік запровадження стипендії міської ради нею був відзначений лише 1 студент, потім вирішили надавати по 1 стипендії для кращих учнів кожного факультету університету, потім почали стимулювати стипендіями студентів технікумів. Кілька років тому було прийнято рішення про фінансову підтримку за рахунок коштів міського бюджету не лише студентів-відмінників, а й тих молодих людей, які мають активну життєву позицію, високий рівень соціальної відповідальності та беруть участь у громадській діяльності. Кременчуцька міська рада стимулює стипендіями і провідних спортсменів міста, які мають вагомі досягнення на всеукраїнському та міжнародному рівнях. З минулого року за рахунок коштів міського бюджету виділяють стипендії і кращим учням загальноосвітніх закладів, які мають відмінні показники в навчанні та науковій роботі.

Наразі фінансове стимулювання обдарованої і активної молоді – це непогане капіталовкладення у майбутнє Кременчука, бо саме молодим людям вже найближчим часом належить розбудовувати та розвивати наше місто. Таким чином, на думку міського голови, місто фактично створює майданчик для розвитку та самовдосконалення молодих людей. «Ми будемо боротися і доводити, що ми варті кращого. Давайте разом робити Кременчук – кращим містом в Україні, кращим у молодіжній політиці, економіці, екології», – звернувся до молоді Віталій Малецький.

У рамках зустрічі із керівником міста стипендіати розповіли про себе та куди планують витратити стипендіальні кошти. Вони також разом із міський головою обговорили питання та проблеми місцевого значення та поділилися думками, яким би хотіли бачити Кременчук через 5-10 років.

Система Orphus