Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

31-річниця виведення військ: на Полтавщині нагородили воїнів-афганців

31-річниця виведення військ: на Полтавщині нагородили воїнів-афганців

15 лютого виповнюється 31-річниця виведення радянських військ з Афганістану. З цієї нагоди у Полтавській обласній державній адміністрації відбулось нагородження ветеранів-афганців.

На зібранні були присутні: заступник голови полтавської ОДА Катерина Рижеченко, депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов, голова обласної української спілки ветеранів Афганістану Олександр Расько, члени громадських організацій ветеранів війни в Афганістані Полтавщини, представники департаментів та управлінь Полтавської ОДА.

“Як і кожного року, 15 лютого, ми вшановуємо пам’ять і подвиг ветеранів, які брали учать у бойових діях на території інших держав. У Полтавській області проживає близько шести тисяч воїнів-афганців. Ми висловлюємо їм свою повагу і будемо займатися питаннями, які турбують “афганців”, – сказала Катерина Рижеченко.

Депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов наголосив, що ветерани потребують не лише вирішення соціальних питань, а і поваги суспільства.

“Найбільша потреба ветеранів — це повага до них. І в першу чергу влада повинна розуміти, що ветерани, це саме ті люди, яким не просто потрібно приділяти час, а й займатися їх проблематикою тому, що війна на завжди змінює людей. Полтавська обласна рада завжди готова протягнути руку допомоги ветеранам, і це не просто слова”.

“Шановні побратими! Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану, я всім вам бажаю сімейного благополуччя та здоров’я. Всі ваші проблемні питання будемо обговорювати” – сказав голова обласної української спілки ветеранів Афганістану Олександр Расько.

На початку зустрічі Катерина Рижеченко, Руслан Рогов та заступник начальника Полтавського обласного військового комісаріату Едуард Бородай вручили ветеранам почесні грамоти.

Після урочистої частини воїни-афганці розповіли про свої проблемні питання, що стосувалися допомоги сім’ям загиблих, яких у Полтавській області налічується близько 40, медичного обслуговування та соціального захисту.

Всі проблеми ветеранів були взяті на контроль.

Система Orphus