Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

16 тисяч ртутних ламп і понад 3 тис. кг використаних батарейок, зібраних у Полтаві, відправлять на переробку

16 тисяч ртутних ламп і понад 3 тис. кг використаних батарейок, зібраних у Полтаві, відправлять на переробку

3136,5 кг використаних батарейок та побутових акумуляторів було вперше передані на утилізацію до Екологічні Інвестиції в м.Київ від Полтавського Катп. Відходи були прийнятті від населення через мобільний пункт “Екобус” з 1 жовтня 2019 р. 

Про це повідомив активіст ГО “Еколтава” та один з ініціаторів запровадження роздільного збору небезпечних відходів у місті Сергій Антоненко.

“Батарейки поїдуть на переробку на завод GreenWEEE в Румунії в березні за рахунок бюджета міста! Тому що, в Україні немає жодного підприємства по утилізації відповідних відходів. Завдяки керівництву Полтавське Катп полтавські батарейки передані Екологічні Інвестиції, – єдиному підприємству, яке має транскордоний дозвіл на перевезення відповідних відходів від уряду Румунії та України”, – зазначає Сергій Антоненко.

Також екоактивіст повідомив, що 16000 ртутних ламп та 369 ртутних медичних термометрів, які були безкоштовно прийнятті від населення та підібрані на смітниках міста через мобільний пункт “Екобус”, передані до єдиного переробника в Україні ДП Боднарівка ЛКП Зелений Львів за рахунок бюджета міста. 

Система Orphus