Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

139 українців направили на лікування за кордон

139 українців направили на лікування за кордон

121 дорослих і 18 дітей, хвороби, яких наразі не лікуються в Україні, найближчим часом отримають необхідне лікування у закордонних клініках за кошти Державного бюджету України.  Таке рішення прийнято на засіданнях Комісії МОЗ України з питань направлення для лікування за кордоном, які відбулись у 2020 році. 

22 дорослих пацієнти і 12 дітей будуть направлені на проведення трансплантації кісткового мозку, на трансплантацію нирки – 65 осіб, з них 1 дитина, на трансплантацію печінки – 18 громадян України. Трансплантація серця буде оплачена 17 дорослим та 4 дітям. Одному пацієнту буде профінансовано інший метод лікування, повідомляють у МОЗ.

До іноземних клінік за програмою «Лікування громадян України за кордоном» направляються пацієнти для отримання медичної допомоги переважно при онкогематологічних, онкологічних, нейрохірургічних, кардіохірургічних захворювання та вроджених аномаліях розвитку, у разі неможливості її надання в умовах закладів охорони здоров’я України.

За бюджетною програмою КПКВК 2301360 «Лікування громадян України за кордоном» у 2020 році передбачено 1 089 949, 9 тис. грн.

Система Orphus