Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Жителька Семенівки виготовила прикраси для відомого українського фільму

Жителька Семенівки виготовила прикраси для відомого українського фільму

16 січня у кінопрокат вийшла українська стрічка «Віддана» – історичної драми за мотивами роману «Фелікс Австрія»  письменниці Софії Андрухович. Причетною до створення фільму виявилася і мешканка Семенівки, повідомляють Семенівські вісті.

При перегляді фільму в очі впадає дивовижний антураж перетину двох сторіч (йдеться про події Івано-Франківська 1900 року), деталі старовинного побуту – вишукані декорації, красивий одяг, предмети вжитку. Саме до останніх деталей, і чи не найцінніших, доклала своїх рук і майстриня Каріна Клименко, котра зробила три срібні гребені для волосся. Авторка має студію з виробництва хендкрафт прикрас (майстерню унікальних прикрас ручної роботи).

Як розповіла Каріна, на початку квітня їй запропонували зробити ці прикраси. Замовлення було термінове і складне технічно, але вона взялася його виготовити. Незважаючи на те, що один такий гребінець робиться протягом місяця, вона впоралася за два тижні з трьома. Говорить, що довелося працювати в майстерні й ночами.

Усі шпильки для волосся унікальні і мають бездоганну деталізацію – виготовлені зі срібла найвищої якості та інкрустовані перлинами бароко і цирконієм. Найскладніший технічно гребінь важить 144,4 грама.

Ювелір майстерно передала всю природну палітру комах цикад, весняних гілочок із бруньками і ластівок – усі елементи на шпильках ніби живі. У виготовленні цих прикрас використовувався надсучасний інструмент і 3D моделювання.

Фото: Семенівській вісті

Система Orphus