Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Завдання влади – створити належні умови для розвитку туризму, – Олександр Біленький

Завдання влади – створити належні умови для розвитку туризму, – Олександр Біленький

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час обговорення питання щодо туристичних магнітів Полтавщини як частини стратегічного напрямку розвитку галузі в регіоні на апаратній нараді в облдержадміністрації, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін.

На думку Олександра Біленького, завдяки плідній співпраці депутатського корпусу та профільного департаменту облдержадміністрації упродовж останніх років вдалося чимало зробити для збереження та популяризації культурно-історичної спадщини області. Однак, для більшої туристичної привабливості Полтавщини, владі слід зосередитися на створенні сучасних інфраструктурних об’єктів, повідомляють у Полтавській облраді.

«Нині є чимало фестивалів, які фінансуються бюджетами усіх рівнів. Вважаю, що основне завдання влади – створити належні умови для розвитку туризму. Насамперед, подбати про стан доріг, наявність хостелів і т.д. Це дасть поштовх для залучення спонсорських коштів, інвестицій, сприятиме зацікавленості бізнесу в участі у фестивалях. Таким чином, Департаменту культури і туризму облдержадміністрації потрібно буде лише узагальнити та модерувати ці процеси», – зазначив Олександр Біленький.

У контексті питання про забезпечення реалізації в області постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг» Олександр Біленький звернув увагу Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації на необхідність пошуку найбільш ефективного способу інформування населення про механізм отримання субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Система Orphus Поделиться на fb