Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Зареєстрували петицію до Президента щодо відновлення дороги між Зіньковим та Охтиркою

Зареєстрували петицію до Президента щодо відновлення дороги між Зіньковим та Охтиркою

На початку січня на сайті президента України мешканці Зіньківського та Охтирського районів, спільно з іншими активістами, зареєстрували електронну петицію до Володимира Зеленського про відновлення дорожнього сполучення між містами-побратимами Зіньків та Охтирка.

Про це повідомляє Зіньків News.

В тексті петиції йдеться про те, що дороги місцевого значення Т1728 й Т1705, які з’єднують міста та села Полтавської і Сумської області вщент зруйновані, громадський транспорт не курсує, люди не можуть добратися до рідних та знайомих, а ті хто відважується всеж проїхатися даною дорогою наражаються на небезпеку і несуть значні матеріальні збитки. Також в петиції говориться, що на звернення до правоохоронних органів і служб, на балансі яких перебувають данні дороги, бажаного результату не приносять, тому мешканці шляхом електронної петиції просять голову держави дати розпорядження очільникам Полтавської та Сумської області знайти та виділити кошти на капітальний ремонт.

Електронна петиція для розгляду президентом повинна зібрати 25 тис. електронних підписів за 90 днів, тобто до 2 квітня 2020 року. Організаторами збору підписів створені спеціальні флешмоби в соціальних мережах, також для привернення уваги до проблеми дороги заплановані проведення мирних акцій та активної агітації через ЗМІ.

Раніше схожу петицію було зареєстровано для привернення уваги щодо ремонту дороги Зіньків — Гадяч, але достатньої кількості підписів вона не набрала.

Система Orphus