Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За рівнем легальних трудових відносин Полтавщина посідає друге місце в Україні, – Катерина Клавдієва

За рівнем легальних трудових відносин Полтавщина посідає друге місце в Україні, – Катерина Клавдієва

Рівень зайнятості працездатного населення Полтавщини складає 65%, цей результат є одним із кращих в Україні. По рівню легальних трудових відносин наша область посідає друге місце в Україні після Києва.

Про це повідомила директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва перебуваючи у Кременчуці на засіданні круглого столу із залученням органів міської влади, представників ринкоутворюючих підприємств міста та міської організації роботодавців.

Вона також зазначила, що за останні три роки реєстрований ринок праці зменшився майже у 1,2 рази. З метою підвищення якості роботи було впроваджено в роботу обласної служби зайнятості інститутів кар’єрного радника та консультанта роботодавця, налагоджено співпрацю з роботодавцями щодо підбору персоналу тощо.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Під час круглого столу його учасники також обговорили питання роботи промислових підприємств Кременчука, підготовки кадрів професійно-технічними навчальними закладами міста, переваги ректрутингу та багато інших важливих питань. Даний захід проводиться за ініціативи обласної служби зайнятості та за підтримки міського голови Віталія Малецького. Основні питання, що винесені на обговорення – забезпечення потреби роботодавців у кваліфікованих кадрах, проблеми та перспективи роботи служби зайнятості.

Система Orphus