Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

З початку року п’ять миргородців стали жертвами шахраїв

З початку року п’ять миргородців стали жертвами шахраїв

З початку 2020-го до Миргородського відділу поліції надійшло 5️ повідомлень від громадян про шахрайські дії.

Про це повідомляє пресслужба Миргородського відділу поліції.

Двоє миргородців користуючись платформою онлайн-оголошень через Інтернет “купили” собі товарів вартістю 4 тисячі гривень та 2,5 тисячі гривень попередньо перерахувавши так званим “продавцям” їх повну вартість.

Місцева жінка розрахувалась з шахраями за “встановлені пластикові вікна” і сплатила за так звані “послуги” більше 15-ти тисяч гривень.

Миргородка телефоном повідомила невідомому пароль до свого мобільного додатку дистанційного банкінгу і втратила 10 тисяч гривень.

У всіх випадках містяни ні грошей, ні товару, ні послуг не отримали, а фейкові продавці, після отримання готівки припинили з ними спілкування телефоном і видалили з сайту свої оголошення.

“В котре наголошуємо не перераховуйте власні заощадження стороннім особам та не розраховуйтесь наперед за товар, придбаний через мережу Інтернет (передоплату вносьте тільки перевірним продавцям, з іншими оплачуйте товар після отримання). Ніколи не повідомляйте ваші персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони викликають у вас беззаперечну довіру. Ніколи не розголошуйте пін-коди та коди, які приходять вам на ваш мобільний номер і не набирайте на вашому телефоні невідомі вам комбінації цифр”, – йдеться у повідомленні. поліції.

Система Orphus