Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку року на Полтавщині виникла 151 небезпечна подія, – Віктор Стеблянко

З початку року на Полтавщині виникла 151 небезпечна подія, – Віктор Стеблянко

27 січня у Полтавській обласній державній адміністрації відбулась апаратна нарада, де розглянули питання щодо техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та небезпечних подій на території області”.

З нього доповів начальник Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стеблянко.

Як зазначив посадовець, з 1-го по 25-те січня на території області виникла 151 небезпечна подія. В наслідок цього загинуло 7 людей, постраждали 74 людини, з них 15 дітей, врятовано 13 осіб. Надзвичайних ситуацій не було.

“На території області виникло 88 пожеж, в наслідок яких загинули 2 людини, 10 врятовано та 6 людей отримали травми. Сталося 39 дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло 2 людини та 55 травмовано, з них 8 дітей. Серед загиблих 1 пішохід та 1 скутерист. Також був нещасний випадок на воді”, – розповів Віктор Стеблянко.

На території Полтавщини продовжують виявляли боєприпаси минулих війн, які теж загрожують безпеці населення.

“Є 5 випадків застарілих боєприпасів. Всі 19 боєприпасів на сьогодні знешкодженні. Також зафіксований випадок руйнування споруд нежитлового призначення. У Кременчуці стався вибух у гаражному кооперативі, внаслідок чого три гаражі зруйновано, пошкоджено автомобіль, обставини події з’ясовує поліція. Крім цього, одна людина загинула внаслідок руйнації літньої кухні. При демонтажу будівлі на постраждалого впала стіна”, – повідомив Стеблянко.

На Полтавщині зафіксовані 4 факти отруєння людей токсичними та іншими небезпечними речовинами. 3 випадки — це отруєння людей чадним та природнім газом, і один медпрепаратами.

“Непоодинокі випадки отруєння дітей, начебто здавалося, безпечними речовинами. Зокрема, дитина випила лікарняний засіб “Орацепт”. Її госпіталізували. Тому звертаю увагу батьків на те, що не можна залишати медпрепарати без нагляду”, – наголосив Віктор Стеблянко.

Система Orphus