Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

З початку року на Лубенщині сталися три випадки шахрайств

З початку року на Лубенщині сталися три випадки шахрайств

З початку 2020-го року до Лубенського відділу поліції надійшло 3️ повідомлення від громадян про вчинення шахрайських дій.

Про це повідомляє пресслужба Лубенського відділу поліції.

У першому випадку місцева жителька перерахувала гроші в сумі 7135 грн невідомому чоловіку, який представився працівником “Приват Банку” і повідомив їй, що її карту заблоковано.

У другому випадку житель Лубен повідомив до поліції, про те що невідомий чоловік зловживаючи його довірою шахрайським шляхом заволодів належними останньому інструментами.

У третьому випадку житель Хорольського району через оголошення на сайті “OLX”, намагався найняти квартиру для проживання в Лубнах та перерахував оплату наперед, таким чином позбувшись 6400 грн.

У всіх випадках містяни ні грошей, ні товару, ні послуг не отримали, а фейкові продавці, після отримання готівки припинили з ними спілкування телефоном і видалили з сайту свої оголошення.

“В котре наголошуємо не перераховуйте власні заощадження стороннім особам та не розраховуйтесь наперед за товар, придбаний через мережу Інтернет (передоплату вносьте тільки перевірним продавцям, з іншими оплачуйте товар після отримання). Ніколи не повідомляйте ваші персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони викликають у вас беззаперечну довіру. Ніколи не розголошуйте пін-коди та коди, які приходять вам на ваш мобільний номер і не набирайте на вашому телефоні невідомі вам комбінації цифр”, – йдеться у повідомленні поліції.

Система Orphus