Ви тут:
Суспільство Україна 

З 1 січня 2020 року Міграційна служба України змінила платіжні реквізити

З 1 січня 2020 року Міграційна служба України змінила платіжні реквізити

З 1 січня 2020 року Міграційна служба переходить на використання міжнародних номерів банківських рахунків (IBAN).

Запровадження IBAN відбувається відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» та у зв’язку з переходом Державної казначейської служби України на нову автоматизовану систему бухгалтерського обліку Казначейського виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями, поавідомляють у Державній міграційній службі України.

Використання IBAN дозволить уніфікувати національні банківські стандарти із загальновизнаними світовими, зробити оформлення розрахункових документів більш простим і зручним,  уникати помилок у реквізитах рахунків завдяки їхньому скороченню у розрахункових документах.

Оплата адміністративних послуг, здійснена на раніше діючі розрахункові рахунки Державної міграційної служби України, після 29.12.2019 зараховуватися не буде (у зв’язку з закриттям цих рахунків).

Нові платіжні реквізити для оплати адміністративних послуг буде розміщено на інформаційних стендах у територіальних підрозділах  ДМС. Відповідні зміни також буде внесено у роботу електронного сервісу «Платіжні реквізити».

Система Orphus