Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як уникнути біди: рятувальники Полтавщини розповіли громадянам правила пожежної безпеки у побуті

Як уникнути біди: рятувальники Полтавщини розповіли громадянам правила пожежної безпеки у побуті

Для зменшення кількості пожеж у житловому секторі рятувальники проводять профілактичні бесіди з громадянами. Днями фахівці Служби порятунку “101” провели рейди по житловому сектору у Великобагачанському та Семенівському районах.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Полтавській області.

Під час профілактичних бесід, рятувальники розповідали людям про правила пожежної безпеки, наголошували, що необхідно уважно слідкувати за станом електромереж, обігрівальними приладами, а також, не палити у ліжку.

Аби люди пам’ятали та дотримувалися елементарних правил пожежної безпеки, рятувальники вручали пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки та алгоритмом дій в екстрених випадках.

“Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті. Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Пам’ятайте: майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus