Ви тут:
Суспільство 

Як безкоштовно оновитися з Windows 7 до Windows 10

Як безкоштовно оновитися з Windows 7 до Windows 10

Безкоштовна розширена підтримка операційної системи Windows 7 закінчилася 14 січня.

Як повідомляє ITC.ua, пропозиція Microsoft щодо безкоштовного оновлення для користувачів Windows 7 і Windows 8.1 закінчилося кілька років тому , але технічно все ще є можливість перейти на Windows 10 безкоштовно. Компанія продовжує активувати ліцензії Windows 10 для людей, які оновлюють версії Windows 7 або Windows 8.1.

Якщо комп’ютер користувача відповідає мінімальним системним вимогам для установки Windows 10, то він зможе зробити процедуру безкоштовного оновлення через сайт Microsoft. Але при цьому потрібно пам’ятати, що оновлення з Windows 7 до Windows 10 з великою часткою ймовірності призведе до видалення налаштувань та програм. Існує можливість зберегти файли і персональні дані, але через відмінності в операційних системах не завжди можливо зберегти встановлені програми. При оновленні з Windows 8.1 процес відбувається таким же чином, але без необхідності видаляти програми та настройки.

Отже, для поновлення з Windows 7 до Windows 10 потрібно виконати наступні дії:

– зробити резервну копію всіх важливих документів, даних і програм;
– перейти до відповідного розділу сайту Microsoft для завантаження Windows 10;
– натиснути на кнопку «Завантажити засіб зараз», завантажити і запустити додаток;
– після попередньої підготовки потрібно вибрати пункт «Оновити цей комп’ютер зараз»;
– після вибору необхідних налаштувань щодо збереження даних користувача почнеться процедура установки Windows 10;
– після завершення процесу оновлення користувач отримає цифрову ліцензію для Windows 10. Перевірити її можна в «Налаштуваннях»> «Оновлення та безпека»> «Активація».

Windows 7 (кодова назва під час розробки — Vienna) — назва операційної системи Windows, котра вийшла 22 жовтня 2009 року, менше, ніж через три роки після випуску попередньої операційної системи, комерційно невдалої Windows Vista. Розробка Windows 7 під різними кодовими назвами велась з 2000 року. Над нею працювали 2500 осіб.
Windows 7, кодове найменування операційної системи Microsoft, стане її остаточною назвою. Про це мовиться в анонсі ОС, опублікованому в офіційному блозі Microsoft Windows Vista News. У Microsoft пояснюють вибір назви його простотою, відзначаючи, що раніше Microsoft вже перепробувала декілька способів найменування своєї лінійки операційних систем. Windows 7 буде п’ятою схемою найменування. Крім того, це сьома версія Windows, якщо вважати за внутрішніми версіями.

Перші версії Windows мали традиційну нумерацію версій аж до Windows 3.11. Потім з’явилися Windows 95, Windows 98 і Windows 2000, названі за відповідними роками. Також використовувалися буквені позначення типу Windows Me і Windows XP. Попередня версія називається Windows Vista (від англ. vista означає «вид», «перспектива»).

Система Orphus Поделиться на fb