Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

“Ворскла” визначилася із суперниками на стартовому турецькому зборі

“Ворскла” визначилася із суперниками на стартовому турецькому зборі

Команда Юрія Максимова поміряється силами з представниками Польщі, Сербії та Косово.

Як розповіли у прес-службі “зелено-білих”, цього тижня гравці клубу вперше у 2020 році зберуться на стадіоні “Ворскла” імені Олексія Бутовського, а наступного дня розпочнеться медичне обстеження.

20 січня стартує перший турецький збір. Суперниками “Ворскли” стануть:

 

25 січня

 

ЛКС «Лодзь» (пол. ŁKS Łódź) — професіональний польський футбольний клуб з міста Лодзь.

У 1908 році у Лодзі був організований клуб, який отримав назву «Лодзянка Лодзь», а незабаром змінив на «Лодзький Клуб Спортовий Лодзь». У 1921 році ЛКС дебютував у першій лізі.
Після Другої світової війни у 1945 році клуб відновив діяльність. У 1957 році здобув свій перший Кубок, а у 1958 році став чемпіоном. У 1959 році ЛКС також дебютував в європейських турнірах.

 

27 січня

 

Футбольний клуб Радник або просто ФК «Радник» (серб. Фудбалски клуб Радник) — професійний сербський футбольний клуб з міста Сурдуліца.

«Радник» заснований в Сурдуліце в 1926 році, коли місцевий любитель футболу Градимир Антич в громаді Сурдуліца вирішив заснувати регіональний футбольний турнір. Для цієї мети в селищі був заснований футбольний клуб під назвою ССК (Сурдулицький спортивний клуб). Друга світова війна на час припинила футбольні заходи, і до 1946 року футбольні турніри в Сурдуліце не проводилися. У 1946 році було вирішено відродити місцеву футбольну команду, тепер уже під назвою Політ. У перший рік існування відроджена команда грала тільки товариські матчі з місцевими командами, але в 1947 році клуб увійшов до складу місцевої футбольної ліги Vranje і з тих пір виступав вже там.

 

30 січня

 

ФК «Дріта» (алб. KF Drita) — футбольна команда з міста Г’їлані, заснована в 1947-му році.

У 2002/2003 команда вперше виграла Чемпіонат Косова з футболу, а в сезоні 2000/2001 завдяки внескові легендарного президента команди Селамі Османі виграла Кубок Косова з футболу.
Коли команда підпорядковувалася югославській футбольній федерації, то мала назву ФК «Цревна Звезда» (серб. ФК Црвена звезда / FK Crvena zvezda, алб. KF Crvena Zvezda).

 

 

2 лютого

 

«Спартак-Златибор Вода» (серб. Spartak Zlatibor voda) — сербський футбольний клуб із Суботиці, заснований 21 квітня 1945 року. Виступає у сербській Суперлізі. До 2008 року мав назву «Спартак». У 2008 році об’єднався з клубом «Златибор Вода» з Хоргоша, що вийшов до першої ліги.

Після розпаду ЖАКу (клубу, що грав у міжвоєнний період до 1945 року) гравці, які не схотіли йти до жодної з новоутворених команд («Раднички» або «Граджанський»), вирішили утворити «Спартак». Клуб було названо прізвиськом славетного суботицького атлета та командувача у Другій світовій війні Йована Микича — Спартак. Клуб був дуже активним у перші роки свого існування, чимало гравців «Спартака» згодом представляли найкращі клуби країни, а також виступали закордоном, деяких залучали до національної збірної Югославії.
Суботицький «Спартак» є найуспішнішим клубом північної Воєводини. Команда брала участь у першому повоєнному чемпіонаті Югославії 1946-47 років. Відтоді клуб блукає між першою та другою лігами, а його найбільшим успіхом була участь у фіналі національного кубка 1993-94 років, де «Спартак» поступився столичному «Партизану» 1:6.

Нагадаємо, полтавцям UEFA більше року не віддає грошей.

Система Orphus