Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

“Ворскла” у Туреччині: визначились суперники по другому підготовчому збору

“Ворскла” у Туреччині: визначились суперники по другому підготовчому збору

Друга частина підготовки команди Юрія Максимова розпочнеться 7 лютого.

Як розповіли у прес-службі “зелено-білих”, полтавці проведуть 4 матчі.

10 лютого

Насаф (узб. Nasaf) — професійний узбецький футбольний клуб з міста Карші.
Команда бере участь у вищій лізі країни з 1997 року.
Найбільша кількість виходів на поле в складі команди — Рузікул Бердиєв (314 разів).
Найкращий бомбардир команди — Зафар Холмурадов (181).
Футболіст, який забив найбільшу кількість м’ячів у одному сезоні — Зафар Холмурадов (30 голів, 2000 рік).
У Вищій Лізі всього проведено 502 гри. З них зареєстровано 276 перемог, 94 внічию, 132 поразки, різниця між забитими і пропущеними голами 918 — 600, 922 очка.

13 лютого

«Термаліка Брук-Бет Нецєча» (пол. Termalica Bruk-Bet Nieciecza) — професіональний польський футбольний клуб з села Нецеча у Малопольському воєводстві.

У 1922 році був організований футбольний клуб, який представляв село Нецєча. Команда проводила матчі з локальними суперниками. Після Другої світової війни у 1946 році клуб відновив діяльність і отримав назву «ЛЗС Нецєча». У першій половині п’ятдесятих років команда добилася великого успіху — путівку до окружної ліги (теперішня III—IV ліга). У сімдесятих роках спортивна діяльність ослабла і навіть команда на деякий час припинила своє існування. У 1983 році клуб відновив діяльність і через клас «В» і «Б» досяг класу «А». Тоді рівень команди був особливо високий — вигравала майже всі матчі. Незабаром повернувся до окружної ліги. Перше десятиліття XXI століття — це період, коли клуб добився найдинамічнішого розвитку, як спортивного так і організаційного. У 2004 році клуб змінив назву на «ЛКС Нецєча», а на початку 2005 року до назви додав назву спонсора «ЛКС Брук-Бет Нецєча». Дякуючи величезному вкладові зі сторони президента клубу пані Данути Вітковскої і стратегічного спонсора Bruk-Bet Ltd, команда з року в рік досягала більш високих результатів. Після послідовного просування до вищих ліг в 2009 році команда дебютувала у ІІ лізі, причому знову змінивши назву на «Брук-Бет Нецєча». Дебют був знову вдалим — перше місце у східній групі II ліги і путівка до І ліги. 17 червня 2010 року в зв’язку з отриманням ще одного спонсора Termalica відбулася ще одна зміна назви на «Термаліка Брук-Бет Нецєча».

16 лютого

«Ордабаси́» (каз. Ордабасы) — казахський футбольний клуб з Шимкента. Заснований 1998 року.

19 лютого

«Іртиш» (каз. Ертіс ФК, рос. ФК Иртыш) — казахстанський футбольний клуб із Павлодара, заснований 1965 року. Клуб є найуспішнішим у країні з часу проголошення незалежності: «Іртиш» 5 разів здобував чемпіонство та жодного разу не покидав найвищий дивізіон. На міжнародній арені найбільшим успіхом клуба був півфінал Ліги чемпіонів Азії 2001 року.

Система Orphus