Ви тут:
Суспільство 

ВООЗ оголосила міжнародний надзвичайний стан через коронавірус

ВООЗ оголосила міжнародний надзвичайний стан через коронавірус

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила міжнародний надзвичайний стан через епідемію коронавірусу.

Про це пише “5 канал”

У Китаї кількість загиблих від захворювання зросла до 213 осіб. Загалом інфікованих уже понад 9 з половиною тисяч. Водночас більш ніж 130 людей одужали.

У Всесвітній організації охорони здоров’я ситуацію називають серйозною, адже випадки зараження щодня виявляють у різних країнах. Станом на зараз випадки захворювання підтвердили вже у 18 державах світу. В організації побоюються, що вірус може завдати шкоди країнам із нерозвиненою системою охорони здоров’я. 

Режим надзвичайного стану дозволить мобілізувати зусилля світової спільноти для подолання спалаху хвороби. Китай закликають надавати усю інформацію про поширення вірусу та вживати заходів для запобігання новим випадкам зараження. А ще – знайти джерело вірусу.

Решту країн, зокрема й Україну, закликають вживати заходів для недопущення поширення вірусу. Водночас у Всесвітній організації охорони здоров’я запевнили: підстав для обмеження подорожей чи торгівлі через поширення коронавірусу поки немає.

“Я оголошую надзвичайний стан у галузі охорони здоров’я, який несе міжнародну загрозу – через епідемію нового типу коронавірусу. Головна причина такого рішення – не епідемія всередині Китаю. Ми стурбовані можливістю поширення інфекції у країнах з нерозвиненою системою охорони здоров’я. Це рішення не є проявом недовіри до Китаю. Навпаки, ми бачимо, що Пекін здатний контролювати ситуацію”, – наголосив генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус.

Система Orphus Поделиться на fb