Ви тут:
Суспільство Україна 

Військовослужбовці 25-ї ОПДБР відпрацьовують різні тактичні завдання під час рейдових дій

Військовослужбовці 25-ї ОПДБР відпрацьовують різні тактичні завдання під час рейдових дій

На Дніпропетровщині тривають заходи бойової підготовки підрозділів 25 окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

На одному з полігонів, посилені вогневими засобами парашутно-десантні підрозділи відпрацьовують різні тактичні завдання під час рейдових дій. Зокрема, дії рухомої охорони під час маршу, розгортання основних сил у бойовий порядок, відбиття атаки противника та багато інших навчально-бойових завдань.

За словами керівника занять, підрозділи показали високі результати, адже мають значний досвід, набутий за роки ведення бойових дій.

Водночас, мінометні підрозділи повітрянодесантної бригади підвищують свої навички у розгортанні вогневих засобів, проведенні розвідки цілей, наведення на різні цілі, швидкій зміні вогневих позицій тощо.

“Однією з особливостей ведення мінометного бою, це швидка зміна позицій. Адже в бойових умовах противник швидко вираховує звідки ведеться вогонь, і як наслідок — відкриває вогонь у відповідь”, — зазначив командир мінометного підрозділу.

“Наразі заходи бойової підготовки підрозділів 25 окремої повітрянодесантної бригади тривають”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus