Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Від яких продуктів в зимовому раціоні не буде користі, – розповіли експерти

Від яких продуктів в зимовому раціоні не буде користі, – розповіли експерти

Дієтологи перерахували продукти, які марно вживати в зимову пору року. У трійці «непотрібних» виявилися томати, лосось і молочна продукція.

На думку експертів, харчування людини взимку має бути правильно підібраним. В цей час року необхідно вживати продукти, здатні зміцнити імунітет і збільшити кількість енергії, повідомляє ukrhealth.net.

Перше, що дієтологи не рекомендують до вживання взимку — молочні продукти. Це пояснюється тим, що на прилавках зараз продається лише відновлене молоко, воно містить в собі мало харчової цінності. Також молочна продукція вживається в холодному вигляді, через це вона не зігріває організм, а охолоджує його.

Другим марним продуктом виявився лосось. Виловлювати цю рибу дозволено з лютого по серпень. Лосось, що продається в рибних відділах взимку, викликає сумніви в своїй якості.

На останньому місці — свіжі томати. Експерти відзначають, що взимку продаються або закордонні помідори, або вирощувані в теплицях. Такий продукт не корисний для людського організму, так як не має в собі вітамінів.

Також фахівці не бачать сенсу ласувати взимку полуницею, персиками, кавунами, каєнським перцем, кукурудзою і стручковою квасолею.

Система Orphus