Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Важливість офіційного працевлаштування найманих працівників обговорили ГУ ДПС Полтавщини

Важливість офіційного працевлаштування найманих працівників обговорили ГУ ДПС Полтавщини

Про забезпечення надходжень податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету у січні 2020 року; про стан надходжень до державного бюджету у 2019 році рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України та основні напрямки роботи по адмініструванню платежу у 2020 році – це питання, що були винесені на порядок денний апаратної наради за участю керівництва Головного управління ДПС Полтавщини.

Засідання, в якому взяли участь в.о. заступника начальника ГУ ДПС в області та керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління, відкрила в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова, повідомляють у ГУ ДПС.

Крім питань, винесених на розгляд під час наради, особлива увага присутніх була прикута до виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо посилення роз’яснювальної роботи з СГД, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування. Зокрема йшлося про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та, загалом, про якість дотримання законодавства про працю. Були обговорені заходи, що проводитимуться ГУ ДПС в області впродовж січня-лютого поточного року, спрямовані на боротьбу із заробітною платою в «конвертах».

Після завершення засідання, учасники наради обговорили ряд актуальних та проблемних питань за напрямками роботи із відповідальними за це керівниками підрозділів Головного управління та намітили шляхи їх вирішення.

Система Orphus Поделиться на fb