Ви тут:
Суспільство Україна 

В уряді повідомили, якими будуть відсотки за іпотечні кредити до кінця 2020 року

В уряді повідомили, якими будуть відсотки за іпотечні кредити до кінця 2020 року

У Кабінеті міністрів України очікують, що до кінця 2020 року відсотки за іпотечними кредитами у банках складуть 11-12% річних.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час заходу Національного банку України 16 січня, інформує Hromadske.ua.

“Також ми очікуємо, що в цьому році буде значно зменшена вартість кредитних ресурсів і для іпотеки. Наша мета — 11-12% у гривні”, — повідомив Гончарук.

Він нагадав, що з 1 лютого 2020 року в Україні запрацює програма здешевлення кредитів для бізнесу “Повертайся та залишайся”. В межах цієї програми планують видавати кредити під 5-9% річних малим підприємствам на створення або розвиток своєї справи. Розмір кредиту складе до 1,5 мільйона гривень.

“Уряд і НБУ мають спільні пріоритети: економіці треба максимально швидко дати доступ до дешевих ресурсів і зменшити ризики для фінансових установ”, — зазначив голова уряду.

“Наразі середні ставки за кредитами для фізичних осіб у банках складають близько 35% річних, для підприємців — 15-19% річних”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus