Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

В Україні шукають експертів з акредитації програм вишів

В Україні шукають експертів з акредитації програм вишів

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголосило додатковий конкурсний відбір експертів з акредитації освітніх програм у сфері вищої освіти.

Ключовим елементом акредитації освітніх програм є оцінка діяльності закладу вищої освіти незалежною виїзною експертною групою, повідомляє портал Освіта.ua.

З метою забезпечення якісної експертизи та оцінки освітніх програм Національне агентство вже здійснило відбір понад 1 800 експертів з числа науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.

Діяльність експерта, якому буде доручена участь в акредитаційній експертизі, полягатиме в оцінюванні поданого закладом вищої освіти звіту самоаналізу освітньої програми на предмет відповідності цієї програми критеріям.

Також експерт вивчатиме освітню діяльність закладу вищої освіти за цією програмою під час виїзду з експертною групою до закладу, і на основі зібраної інформації готуватиме звіт з обґрунтованим аналізом та пропозиціями щодо покращення якості реалізації відповідної освітньої програми.

Оплата послуг експерта здійснюватиметься у вигляді разових гонорарів за якісно виконану роботу без відриву від основного місця роботи або навчання.

Заявки-анкети приймаються до 9 лютого 2020 року.

Відбір кандидатів відбуватиметься у декілька етапів: перевірка заяв та документів, телефонне інтерв’ю за потреби, а також навчання: онлайн курс та тестування, очний дводенний тренінг та тестування (графік буде зформований після отримання анкет, де кандидати запрошуватимуться за регіональним принципом).

Система Orphus