Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

В Національному військово-історичному музеї України презентували книгу-мартиролог “кіборгів”

В Національному військово-історичному музеї України презентували книгу-мартиролог “кіборгів”

У Києві, в Національному військово-історичному музеї України презентували книгу “Оборона донецького аеропорту, 2014-2015. Хроніка бойових втрат. Мартиролог”.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Працівники музею та автори сайту “Книга пам’яті полеглих за Україну” виконали комплексний аналіз усіх наявних джерел про оборону Донецького аеропорту. Передусім, використано матеріали Місії “Евакуація-200” (“Чорний тюльпан”), добровольці якої забирали більшість тіл полеглих захисників. Також досліджено матеріали медичних установ, судово-медичних експертиз, окремі документи і списки ЗС України. Окремим пластом роботи став аналіз величезної кількості інформації, опублікованої у відкритих джерелах. Зокрема, у книзі наведено свідчення сорока учасників боїв за ДАП, які бачили на власні очі смерть побратимів.

“У “Мартиролозі” можна знайти інформацію про 100 загиблих, а також зниклих безвісти “кіборгів” безпосередньо на території Донецького летовища (зокрема, у новому і старому терміналах, вежі, пожежній частині, злітно-посадковій смузі). У хронологічній послідовності наведено докладні дані про близько 300 поранених захисників ДАПу. Книга доступна для перегляду за посиланням“, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus