Ви тут:
Суспільство Україна 

В Івано-Франківську встановили рекорд із кількості Різдвяних зірок

В Івано-Франківську встановили рекорд із кількості Різдвяних зірок

В рамках міжнародного фестивалю «Коляда на Майзлях» в обласному центрі Прикарпаття відбулася святкова хода вулицями міста з колядою та Різдвяними зірками, повідомляє РІСУ.

Їх було 660, тому було встановлено новий рекорд, який був офіційно зафіксований представниками «Книги рекордів України».

До самого центру міста з різних його сторін під спів колядок зійшлися багатолюдні колони франківчан та гостей, міста, які долучилися до неординарної події. В більшості в руках один із символів Різдва – кольорова зірка, яку виготовляли до того у родинах, спільнотах, навчальних закладах. До встановлення прикарпатського рекорду приєдналися закордонні гості – школярі і педагоги з португальського міста Брага. Вони перебувають в Івано-Франківську згідно з муніципальною програмою міжнародного обміну.

Різдвяні зірки виготовляли на спеціально організованому майстер-класі. До святкової ходи з колядою з різдвяними зірками долучилися представники духовенства і міської влади. Також на Вічовому майдані в центрі Івано-Франківська, де закінчилася хода, всіх вітали колективи-учасники «Коляди на Майзлях» з Румунії та Канади, всесвітньо відома капела бандуристів ім. Г. Майбороди.

Система Orphus