Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Уряд призначив нового голову Держкіно

Уряд призначив нового голову Держкіно

29 січня Кабінет Міністрів України на своєму засідання призначив Марину Кудерчук на посаду голови Державного агентства України з питань кіно.

Про це повідомили у Міністерстві культури, молоді та спорту України.

39-річна чиновниця із Запорізької ОДА Марина Кудерчук раніше вона очолювала муніципальний кінотеатр імені Довженка, повідомляє Прямий з посиланням на відкриті джерела.

Кар’єру розпочала у 2001 році менеджером, а потім юристом ТОВ “Агросинтез-Холдінг” в рідному селищі Михайлівка, що на Запоріжчині. Протягом дев’яти років (2003-2012) працювала на різних посадах в податкових органах Запорізької області. З 2013 по 2017 будувала кар’єру в органах екологічного контролю, “доросла” до завідувачки сектором в Держекоінспекції Запоріжчини.

В березні 2017 стала заступницею, а в лютому 2019 директоркою комунального закладу “Кіноконцертний зал ім. О. Довженка” Запорізької міської ради — єдиного муніципального кінотеатру Запоріжжя. У листопаді 2019 року стала заступницею голови Запорізької ОДА. На цій посаді відповідала за гуманітарний напрямок і питання екології.

Кінотеатр за директорування Кудерчук відмовлявся показувати історичний бойовик про вояка УПА в ГУЛАГу “Червоний”, знятий за романом Андрія Кокотюхи. Це виявилося економічно невигідним, прокоментувала вона виданню 061.ua.

Фото: Прямий

 

Система Orphus