Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрпошта присвятила конверт з маркою оборонцям Донецького аеропорту

Укрпошта присвятила конверт з маркою оборонцям Донецького аеропорту

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбулося урочисте спецпогашення конверта з маркою “Вони витримали! Не витримав бетон!”, присвяченого захисникам Донецького аеропорту та матерям загиблих “кіборгів”.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Захід відбувся за участю захисників ДАПу, ветеранів АТО/ООС, міністра інфраструктури Владислава Криклія, міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксани Коляди, генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, а також автора марки — графіста Андрія Єрмоленка.

“Сьогодні нас називають “кіборгами”, а в той час, коли тільки мобілізували і ми проходили навчання на полігоні, серед нас були звичайні слюсарі, сантехніки, водії, електрики, будівельники, бізнесмени. Потрапивши в Донецький аеропорт, всі до єдиного билися до кінця, тому що були сильні духом і характером, знали, що назад дороги немає. Дуже важко повернутися після пережитого до нормального життя, але мене “кіборга”-поштовика підприємство зустріло як героя. Тоді й нині почуваюся ніяково, бо ми не були героями, а просто виконували свою роботу”, — розповідає Іван Лавріненко, який після війни повернувся працювати на “Укрпошту” начальником цеху обробки письмової кореспонденції.

“Під час заходу Національному музею історії України у Другій світовій війні також передано комплект марок, присвячених нашим захисникам, які випустила “Укрпошта” впродовж останніх п’яти років”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus