Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Українські телеканали транслюватимуть наживо Різдвяні Богослужіння

Українські телеканали транслюватимуть наживо Різдвяні Богослужіння

6–7 січня суспільні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА транслюватимуть наживо Різдвяні Богослужіння й урочистості для вірян східного обряду. 

6 січня

О 16:25 в ефірі суспільних телеканалів UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА ведучий Кирило Караченцев разом із представником Церкви в студії говоритимуть про особливості відзначення цього свята для вірян східного обряду та вже о 16:45 коментуватимуть пряму трансляцію Різдвяного Богослужіння з Михайлівського Золотоверхого Кафедрального собору.

7 січня

О 04:45 на UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА з глядачами у студії будуть ведучий Кирило Караченцев і священнослужитель Патріаршого Собору Воскресіння Христового, а вже з 5:00 коментуватимуть тригодинне Богослужіння із собору наживо.

О 09:40 в ефірі UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА відбудеться пряма трансляція різдвяного Богослужіння з Михайлівського Золотоверхого Кафедрального собору, яку коментуватимуть Кирило Караченцев та священнослужитель собору.

О 12:30 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА в студії ведучий Роман Коляда разом із представником Кафедрального собору Святої Трійці в місті Луцьку розкажуть про важливість Різдва для вірян. А вже о 12:50 глядачі Суспільного побачать різдвяне Богослужіння із собору Святої Трійці в Луцьку.

Телеканал “Інтер” у ці дні традиційно транслюватиме Богослужіння лише однієї конфесії – УПЦ МП.

Система Orphus