Ви тут:
Суспільство 

Українські IT-шники отримали 120 тисяч доларів на свій стартап

Українські IT-шники отримали 120 тисяч доларів на свій стартап

Стартап Propertymate, заснований в 2018 році українцями Богданом Гнатковський та Софією Вишневської для купівлі-продажу нерухомості, отримає 120 тисяч доларів інвестицій і 3 місяці менторства від американських спеціалістів.

Про це інформує канал “Прямий”.

В обмін акселератор Techstars Austin отримав 6% частку. Акселерація стане для Propertymate першим залученням інвестицій.

Частина команди, яка зараз налічує 10 чоловік і розподілена між офісами в Нью-Йорку і Львові, на час програми переїде в техаський Остін.

Propertymate розробляє платформу для агентів з продажу нерухомості, яка дозволяє об’єднувати дані про покупців і нерухомість на ринку. Продукт передбачає, в яких об’єктах клієнти будуть зацікавлені найбільше. Також Propertymate робить інтеграції з популярними сервісами (від Gmail до StreetEasy), які дозволять зручно групувати дані і налаштовувати роботу.

“Поки що головна локація для проєкту – Нью-Йорк, там же розташована штаб-квартира. Завдяки акселерації Propertymate планує розширитися на Техас, це другий в США ринок нерухомості. У штаті понад 100 тисяч агентів, які роблять понад 500 тисяч транзакцій щорічно. Зараз через Propertymate агенти провели вже понад 2000 транзакцій”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus