Ви тут:
Суспільство Україна 

Українська сторона СЦКК сприяє відновленню інфраструктури Донбасу, – штаб ООС.

Українська сторона СЦКК сприяє відновленню інфраструктури Донбасу, – штаб ООС

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що українська сторона СЦКК спільно з СММ ОБСЄ активно сприяє проведенню ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах цивільної інфраструктури Донбасу.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Українською стороною СЦКК у 2019 році забезпечено дотримання режиму припинення вогню для виконання ремонтно-відновлювальних робіт на 312 об’єктах інфраструктури, з них на 152 об’єктах на підконтрольних уряду України територіях та на 160 об’єктах на тимчасово окупованих військовими формуваннями Російської Федерації територіях.

“Ми розуміємо, що не тільки на підконтрольних уряду України територіях, а і на тимчасово окупованих територіях проживають наші громадяни – українці. Україна єдина і безпека українців для нас головне. Представники української сторони СЦКК й надалі продовжуватимуть своєчасно і якісно виконувати заходи, спрямовані на підтримання безпеки та відновлення пошкодженої цивільної інфраструктури Донбасу”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus