Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українська біатлоністка перемогла на Кубку Австрії

Українська біатлоністка перемогла на Кубку Австрії

В Хохфільцені пройшли змагання на Кубку Австрії, в яких брали участь і спортсменки збірної України, які зараз проводять там тренувальний збір перед продовженням сезону на Кубку світу і Кубку IBU.

Як розповіли у Федерації біатлону України, у перший змагальний день пройшов незвичайний вид програми – суперкоротка індивідуальна гонка: п’ять кіл по 1 км кожне, зі штрафом 15 секунд за промах.
Всього стартували спортсмени у п’яти вікових групах – у чоловіків і жінок. Українська команда була представлена в жіночій гонці. Зі 136 спортсменів, які вийшли на старт лише Олені Підгрушній вдалося вразити всі мішені на чотирьох вогневих рубежах. Капітан нашої команди і стала переможницею індивідуальної гонки у жінок, обійшовши представниць збірної Австрії Катарину Іннерхофер і Дуню Здуч на 5 та 16 секунд відповідно.

Олена Михайлівна Підгрушна — українська біатлоністка, заслужений майстер спорту України, чемпіонка Олімпійських ігор у Сочі, чемпіонка світу, 5-разова чемпіонка Європи, переможниця і призерка етапів Кубка світу з біатлону. З 25 березня 2014 по 8 квітня 2015 — заступник Міністра молоді та спорту України.

Система Orphus