Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

УХЛ: «Кременчук» зазнав сенсаційної поразки

УХЛ: «Кременчук» зазнав сенсаційної поразки

«Білий барс» переміг чинних лідерів чемпіонату України.

Як розповіли в УХЛ, матч білоцерківці почали більш ніж впевнено, відразу намагаючись прошити В’ячеслава Новицького і нав’язати противнику свою гру. В завзятті атакувати їм допомогла і дисципліна “городян” – всього за перший період “барси” 6 хвилин грали в більшості. Однак реалізувати свої моменти у господарів майданчика так і не вийшло. Кременчужани теж не скупилися на небезпечні випади, але і у них не вийшло прошити Кирила Кучера, відкривши рахунок закинутою шайбою. Таким чином, на першу перерву команди пішли з нулями на табло.

Другий період пройшов за сценарієм першого – команди багато атакували, раз по раз створюючи небезпечні моменти біля воріт противників. Однак, впевнена гра голкіперів Кирила Кучера і В’ячеслава Новицького тримала нулі на табло протягом друге 20 хвилин зустрічі.

Заключний відрізок зустрічі команди провели на високих швидкостях, бажаючи здобути перемогу в основний час. Але знову надійна гра голкіперів впевнено тримала нульовий рахунок. Прорвало білоцерківців в останні 5 хвилин зустрічі, коли Роман Благой закинув першу шайбу в матчі і вивів свою команду вперед.

Під кінець поєдинку Олександр Савицький пішов ва-банк і зняв голкіпера, випустивши шостого польового гравця. Однак кременчужани замість того, щоб порівняти рахунок, пропустили вдруге – той же Роман Благой вирвався в контратаку і поставив потужну крапку в матчі, встановивши остаточний рахунок 2: 0 на табло.

Перейти до вмісту