УХЛ: “Кременчук” забив 13 шайб “Динамо”

Лідери чемпіонату України не відчули пробем у матчі з головним аутсайдером чемпіонату.

Як розповіли в УХЛ, звітний матч господарі майданчика почали дуже впевнено, відразу нав’язавши харків’янам свою гру, не дозволяючи їм виходити навіть в рідкісні атаки на ворота В’ячеслава Новицького. Ще до екватора періоду це отримало продовження у вигляді закинутих шайб – спочатку Владислава Вязовова прошив Владислав Грицких, а через 10 хвилин другу шайбу закинув Іван Савченко.

Далі “динамівці” трохи вирівняли свою гру, і, здавалося, що на першу перерву команди підуть з мінімальним розривом. Однак, за дві хвилини до першої сирени Микола Кисельов і той же Іван Савченко довели рахунок до 4: 0 на табло і заволоділи комфортною перевагою для своєї команди.

Другий період повністю повторив події першого – “городяни” багато атакували, а «Динамо» було змушене оборонятися. Таким чином по ходу другої двадцятихвилинки ще дві шайби закинув Іван Савченко, а також голом відзначився Микола Кисельов, зробивши рахунок 7:0 і знявши питання про переможця матчу.

У заключному відрізку зустрічі господарі тільки підтвердили статус лідера чемпіонату, відправивши у ворота харків’ян ще 6 шайб. Таким чином по ходу матчу Іван Савченко відзначився покером, записавши на свій рахунок 6 (4 + 2) очок, Микола Кисельов записав собі в актив хет-трик, а дебютним дублем відзначився Кирило Бондаренко.