УХЛ: “Кременчук” у битві лідерів переміг “Дніпро”

Все вирішилося у сесії булітів.

Як розповіли в УХЛ, перший гольовий момент у матчі стався на п’ятій хвилині біля воріт гостей. Толстушко скидав на Кисельова, і той з близької відстані не зміг як слід вдарити по шайбі. Через хвилину херсонці відповіли потужною контратакою, і вже Ромащенко, викочуючи з борта, двічі пробивав по воротах, але кіпер кременчужан зіграв надійно.

На 8 хвилині «городяни» все ж змогли відкрити рахунок в матчі. Спочатку, один з форвардів «Кременчука» не реалізував вихід один в один, але наступна хвиля атаки і активність Кисельова, застала зненацька херсонців, а Бондарук, скориставшись цим, став автором першої шайби в матчі. Гості швидко зрівняли рахунок – скориставшись помилкою воротаря, форвард «Дніпра» Янішевський закинув шайбу в порожні ворота.

Поступово гра почала вирівнюватися, а херсонські «щуки», які відчули смак голів, все більше і більше почали докучати воротам «городян». Але ближче до кінця першого періоду кременчужани перехопили ініціативу, і за 36 секунд до сирени точний кидок Александрова вивів господарів майданчика вперед – 2: 1.
Варто зазначити, що лише завдяки божевільній грі воротаря херсонців Петрова, гості пропустили тільки дві шайби.

Другий і третій періоди пройшли повністю з перевагою хокеїстів «Кременчука». І лише не реалізація своїх гольових моментів (Орлов, Пукса, Кисельов, Серанов) привела до того, що гості змогли вдало розіграти більшість і зрівняти рахунок – 2: 2. До фінальної сирени нічийний рахунок на табло не змінився. Такі ж цифри продовжували горіти і після додаткової п’ятихвилинки.

Переможець поєдинку визначився лише в серії буллітів, де більше вдалими та майстровитішими виявилися кременчужани. Господарі з чотирьох кидків закинули три, а гості з трьох – жодного.

У підсумку «городяни» набрали 77 очок і продовжують лідирувати в чемпіонаті. Херсонські «щуки», набравши 66 очок, потіснили «Донбас» з другого місця.