Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Рибцях оновили бібліотеку

У Рибцях оновили бібліотеку

Бібліотека №17 в Рибцях щороку приймає понад тисячу читачів. Уперше за всю історію існування книгозбірні тут зробили капітальний ремонт, повідомили у Полтавській міськраді.

Відремонтували покрівлю, переклали підлогу, адже раніше там зяяла діра, закрили дірки у стінах, через які колись можна було просунути долоню. Далі зробили ремонт усередині. Тепер міська бібліотека готова знову приймати книголюбів. Зараз читальня ще потребує оздоблювальних робіт.

Бібліотека у Рибцях лише одна, тому всі потреби в літературі місцеві жителі задовольняють саме тут. До їхніх послуг – книги різного жанру, місцеві й всеукраїнські періодичні видання, а також комп’ютер, послуги Інтернету, копіювання тощо. Тож тут постійно людно – читачі від малого до великого.

“Не кожен вдома зробить такий ремонт. Це як подарунок для жителів селища. І освітлення, і вікна, і тепло”, — говорить бібліотекарка Ганна Пономаренко.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота повідомив, що на цей рік уже закладені кошти, адже планують зробити фасад та підхід до бібліотеки, поставити вказівники та оновити меблі.

“Це дуже важливо, особливо для бібліотек, які знаходяться в селищах. Це і Дальні Яківці і Рибці, бо люди насправді дуже багато читають і з досвіду можу сказати, що місце, де знаходить бібліотека — це культурний осередок селища”.

 

Система Orphus