Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській ОТГ вперше провели звітний концерт закладів культури

У Пирятинській ОТГ вперше провели звітний концерт закладів культури

Вперше у Пирятинській міській ОТГ було проведено звітний концерт закладів культури. Відбувся захід 25 січня, запросили всю громаду – тож зала була повна, лунали щирі оплески, глядачі вітали улюблених артистів, підбадьорювали молодь, що вийшла на сцену вперше.

У фойє культурно-громадського центру розташувалися оригінальні фотовиставки, картинна галерея учнів Пирятинської школи мистецтв, лунала жива фортепіанна музика у виконанні випускниці школи Лілії Кійко. Глядачам особливо припав до смаку солодкий будиночок у виконанні Олександрівських майстринь та ляльки з Калинового Мосту. Окремим приємним сюрпризом для пирятинців стала нова зіркова фотозона, повідомляють у міській раді.

Захід відбувся у новому форматі. Адже до відкритого звітування перед громадою були запрошені всі заклади сфери культури, а не лише традиційно – клуби та будинки культури. Глядачі дізналися, де саме була розташована перша бібліотека, як після війни люди несли книги з дому, щоб відновити книгозбірню та про сучасну активну роботу Публічної бібліотеки від директора Юлії Бойко.

Кожна презентація була ілюстрована фотографіями.  Тож інформацію про те, що краєзнавчий музей провів за рік більше 1000 різноманітних екскурсій, майстер-класів та зустрічей була підкріплена яскравими світлинами. Школа мистецтв коротко представила всі свої відділи, вихованці подарували 7 яскравих номерів – вокальний виступ Софії Сурмач, ансамблі скрипалів, баяністів, дует акордеоністів, народну танцювальну композицію від хореографічного колективу „Стиль“ та яскраві колядки від колективу “Соняшник“.

Калиновомостівський сільський Будинок культури для презентації своєї роботи обрав номери театрального гуртка. Монолог Марусі Чурай у виконанні директора будинку культури Євгенії Гурової змусив зал плакати, а от сценка з ворожкою  навпаки – сміятися. Вокальні номери виконала Анастасія Ніколаєва.

Олександрівський клуб уперше випустив на велику сцену найменшеньких – дитячий танцювальний колектив „Намистинки“ та дитячий вокальний колектив “Калинку“. Також українським традиційним співом радували колективи “Пісенне джерело“ та “Газдині“.

Також під час заходу підвели підсумки конкурсу дитячих малюнків “Біла зимонька прийшла – саньми свята привезла“ та відзначено переможців, діти отримали книги, розмальовки та презентаційні календарі. Серед гостей заходу розіграли подарунки – яскраві унікальні календарі на 2020 рік отримали двоє щасливців.

 

Фото з Пирятинської міської ради.

Система Orphus