Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині перевіряють реалізацію бізнес-планів, які стали переможцями конкурсу “Розвиваю бізнес у своїй громаді”

У Пирятині перевіряють реалізацію бізнес-планів, які стали переможцями конкурсу “Розвиваю бізнес у своїй громаді”

Міський голова Олексій Рябоконь спільно з начальником управління економіки виконкому міської ради Іриною Солдатовою ознайомилися з ходом реалізації бізнес-планів переможцями конкурсу „Розвиваю бізнес у своїй громаді“.

Спочатку побували на підприємстві Пирятинської районної спілки споживчих товариств “Комбінат громадського харчування”, де реалізується проєкт “Ресторан “Удай” – реальна можливість нереально приємно провести час та дуже смачно поїсти”, повідомляють на сайті громади. Зал ресторану умовно поділений на три приміщення, де в двох –  вже проведено монтаж глянцевих кольорових натяжних стель, установлено точкові світильники та сучасні люстри. На ці роботи з бюджету Пирятинської ОТГ виділено 48,0 тис.грн.

З метою впровадження сучасних технологій енергозбереження в сфері торгівлі ФОП Горбачова Г.Г. закупила енергозберігаючі холодильні вітрини на загальну суму 24,670 тис.грн.

Насамкінець ознайомилися з реалізацією проєкту “Здорові діти – майбутнє громади” ФОП Бражник О.О., який посів перше місце в конкурсі. Лікар-педіатр Оксана Бражник розповіла, що розроблений нею проєкт, спрямований на покращення якості надання первинної медичної допомоги дитячому населенню. Завдяки участі у конкурсі лікарка придбала холодильник для вакцин, пеленальний столик, ваги для немовлят, дихальний мішок амбу, дві сумки-холодильники та маніпуляційний стіл на загальну суму 27,330 тис.грн.

Конкурс проводився з метою популяризації започаткування підприємницької діяльності серед населення громади, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), а також забезпечення та створення нових робочих місць.

Завдяки реалізації проєктів вже створено 2 нові робочі місяця (ФОП Бражник О.О. – 1; ФОП Горбачова Г.Г. – 1), пізніше буде ще  створено 2 робочих місця на підприємстві Пирятинської районної спілки споживчих товариств „Комбінат громадського харчування“.

“Проведенням конкурсу задоволені, але найбільше тішить конкурсна заявка, яка стала переможцем – це “Здорові діти – майбутнє громади”, бо саме ця галузь має багато розмов в громаді та потребує реальної підтримки, а не лише критики. Ми переконалися, що фінансова підтримка ФОП Бражник О.О. була доречною та результативною. Запрошую підприємців брати участь у конкурсі, розвивати свій бізнес та бути успішними”, – зазначив міський голова Пирятина Олексій Рябоконь.

Система Orphus Поделиться на fb