Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У прокуратурі Полтавщини підсумували роботу за минулий рік

У прокуратурі Полтавщини підсумували роботу за минулий рік

Про результати роботи органів прокуратури Полтавщини за 2019 рік та заходи, спрямовані на підвищення ефективності діяльності на наступний період в умовах реформування, говорили 29 січня цього року в обласній прокуратурі на оперативній нараді.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

У ній взяли участь заступники прокурора області, керівники структурних підрозділів і прокурори апарату прокуратури, а також керівники місцевих прокуратур та їх заступники.

Відкриваючи нараду, прокурор області Ярослав Голинський зазначив, що завдяки вжитим прокуратурою координаційним заходам рівень злочинності знизився на 10%, припинена діяльність 11 організованих злочинних груп та 4 конвертаційних центрів. Окрім цього, прокурори забезпечили належний рівень апеляційного реагування на судові рішення, що не відповідають вимогам закону, який склав понад 90%. Активізовано представницьку діяльність – з метою захисту інтересів держави заявлено 232 позовні заяви на загальну суму 967 млн 970 тис. грн.

Також на нараді були обговорені проблемні питання, заслухані пояснення прокурорів та їхнє бачення щодо активізації роботи.

Підсумовуючи, Ярослав Голинський наголосив:

“Для визначення ефективності нашої діяльності Офісом Генерального прокурора використовуватимуться нові стандарти. Результативність визначатиметься не лише кількісними показниками, а і якістю цієї роботи. Тому вимагаю від вас максимальної зосередженості, уваги та відповідальності при виконанні поставлених завдань”.

Більш детально з результатами роботи органів прокуратури Полтавської області за 2019 рік можна ознайомитися за посиланням: https://pol.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=265855

Система Orphus