Ви тут:
Відео Освіта Полтавщина Суспільство 

У полтавському виші відкрили Центр культури та студентської творчості

У полтавському виші відкрили Центр культури та студентської творчості

У Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” капітально відремонтували Велику актову залу університету. Відтепер – Центр культури та студентської творчості.

Ремонтні роботи тривали майже три місяці, на їх виконання залучили цільове фінансування з державного бюджету, повідомляє пресслужба навчального закладу.

“Головна стратегія діяльності Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” полягає в тому, щоб змінюватися разом з тими змінами, які відбуваються в суспільстві, та бути сучасним університетом європейського рівня. Сьогодні реалізована мрія науково-педагогічного та студентського колективу – мати нову сучасну залу. У перспективній програмі розвитку університету та програмі діяльності ректора було зафіксовано оновлення матеріально-технічної бази, в тому числі зробити сучасний дизайн та ремонт Великої актової зали університету. Тож відкриттям зали після ремонту реалізуємо один з програмних проєктів нашої діяльності. Приємно, що у втіленні ідеї, задекларованої у спільних програмах, взяли участь науково-педагогічні працівники, студенти та випускники нашого університету”, – зазначив ректор Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Володимир Онищенко.

Проєктну пропозицію сформував старший викладач кафедри архітектури будівель та містобудування університету Андрій Конюк, до реалізації робочого плану долучилися викладачі кафедр будівельного напрямку.

Велика актова зала збудували в 1986 році. Колектив науково-педагогічних працівників Навчально-наукового інституту архітектури та будівництва підготував проєкт модернізації. Зараз вона вміщує майже півтисячі глядачів: 109 на балконі, 301 у залі. Під час ремонту створили сучасний дизайн, встановили нові та комфортні глядацькі місця, автоматизовану систему пожежного сповіщення, надпотужну аудіосистему та модернізовану вентиляцію.

Система Orphus