Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА представили план розвитку культури області

У Полтавській ОДА представили план розвитку культури області

У Полтавській ОДА відбулася нарада з керівниками культурно-мистецьких закладів області.

У ній взяли участь голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, директор Департаменту культури і туризму ПОДА Валентина Вождаєнко, керівники установ, закладів культури, підпорядкованих Департаменту культури і туризму ОДА, бухгалтери та голови тендерних комітетів.

Олег Синєгубов наголосив на важливості збереження культури і її об’єднуючій ролі.

Він представив присутнім свою заступницю Катерину Рижеченко, яка куруватиме культурний напрямок.

“Мені пощастило, бо я матиму справу з прекрасним, з мистецтвом, творчими людьми. На Полтавщині така багата культурна спадщина, якої немає в жодній із областей, і наше завдання — зберегти і пишатися цим багатством”, – зазначила Катерина Рижеченко.

На нараді обговорили план роботи Департаменту на поточний рік, який налічує 302 позиції.

“Ми чимало досягли, але можемо зробити ще більше. Варто говорити не лише про досягнення, але й проблеми задля їх вирішення. Так, завдяки співпрацї з новою командою, дренчерна система, яка будувалася в Полтавському театрі ляльок з 2011-го року, дійшла до логічного завершення”, – наголосила Валентина Вождаєнко.

Серед іншого обговорили й перелік цьогорічних фестивалів. Так, 8 січня фестивальний рік розпочнеться традиційним дійством “Різдвяна феєрія”, у якому візьмуть участь 27 колективів і більше 300 учасників з усієї області. Загалом цього року в регіоні відбудеться близько 30 обласних свят та фестивалів. До переліку додалися й нові заходи, а для традиційних шукатимуть нові актуальні формати.

 

Система Orphus