Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА обговорили ситуацію щодо ліквідації нелегальних АЗС

У Полтавській ОДА обговорили ситуацію щодо ліквідації нелегальних АЗС

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов провів засідання робочої групи щодо ліквідації незаконних АЗС.

Відбулося засідання робочої групи щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території області.

«Як і планували, проводимо робочу нараду. Із представниками профільних служб говоримо про поточну ситуацію, реалізовані заходи з ліквідації нелегальних АЗС та заплановані надалі дії», – зазначив на початку засідання голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін та заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, представники територіальних органів Національної поліції, ДСНС, ДФС, прокуратури.

«За оперативною інформацією, на території області були розташовані 15 АЗС, що працювали нелегально. Наразі вони вже не працюють, хоча обладнання на них не демонтоване, – розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області підполковник поліції Владислав Грімов. – Завдання з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території області поставлені на місцях. Відповідна робота триває».

Начальник відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Полтавській області Андрій Ярощук зазначив, що співробітники служби були залучені до роботи в складі слідчо-оперативних груп за трьома об’єктами в Лубенському, Глобинському й Полтавському районах.

«Виявлені недоліки щодо заходів пожежної та техногенної безпеки були внесені до актів обстеження. Надалі ми готові брати участь у роботі відповідних груп», – додав Андрій Ярощук.

«Із 28 грудня по 1 січня співробітники податкової міліції здійснили 48 контрольних заходів, під час яких виявили 5 порушень, пов’язаних із незаконною діяльністю, відсутністю дозвільних документів на право реалізації пально-мастильних матеріалів. У результаті з незаконного обігу вилучено понад 33 тонни палива. Складено 5 адміністративних матеріалів, які будуть направлені до суду», – поінформував начальник оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області Олександр Перванов.

Він розповів про методичні рекомендації, надані ДФС щодо порядку відпрацювання місць незаконної торгівлі пальним. Рекомендації складаються з двох частин – підстав для проведення заходів щодо відпрацювання й заходів щодо демонтажу обладнання.

«Відповідно до наданих рекомендацій є три напрямки, за якими можна діяти, – в межах кримінального й адміністративного проваджень та за рішенням органів місцевого самоврядування», – додав Олександр Перванов.

Олег Синєгубов нагадав про створений Telegram-канал (https://t.me/StopCrimePoltava), на який люди можуть надавати інформацію про незаконні АЗС.Система Orphus