Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили переможців конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

У Полтаві визначили переможців конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

29 січня у приміщенні виконавчого комітету Полтавської міської ради під головуванням заступника начальника відділу транспортних перевезень та зв’язку Сергія Шпака відбулося засідання конкурсного комітету з визначення перевізників для здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Нагадаємо, що за умовами конкурсу, який було оголошено у листопаді 2019 року, перевезення мають здійснюватися самостійно, оборотними рейсами згідно з графіками руху, з дотриманням усіх технічних норм та виконанням вимог чинного законодавства України, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

У період з 8 по 22 січня 2020 року фахівці КП «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень» Полтавської міської ради спільно з представниками Укртрансбезпеки, Патрульної поліції та за участю представників громадськості перевірили увесь транспорт, який подали на конкурс перевізники: КП «Полтаваелектроавтотранс», ТОВ «Віраж-В», ПП «Норд-Ост», ТОВ «Євробус Полтава», ТОВ «Люкс-Полтава 2009», ТОВ «ТК Експрес Лайн» та ФОП Данік В.В.

За рішенням членів конкурсного комітету, через недотримання транспортного законодавства, деякі перевізники-претенденти були недопущені до конкурсу.

Переможцями ж міського конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування стали: КП «Полтаваелектроавтотранс» (номера маршрутів №11 К.Ринок – с. Залізничників, №14 К.Ринок – Малобудищанський завод, № 17 ТЦ «Паровоз» – ОЦЕВУМ, №25 Центр – м-н Огнівка), ФОП Данік В.В. (номер маршруту №7 К.Ринок – с. Рибці), ТОВ «Віраж-В» (номер маршруту № 43 м-н Левада – м-н Половки – м-н Алмазний – м-н Левада).

Члени конкурсного комітету рекомендуватимуть даних перевізників для здійснення транспортних перевезень на розгляд виконавчому комітету Полтавської міської ради.

Система Orphus Поделиться на fb