Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулося засідання обласного осередку Асоціації ОТГ

У Полтаві відбулося засідання обласного осередку Асоціації ОТГ

За ініціативи очільника обласного осередку Асоціації ОТГ Олександра Тутки, у приміщенні Регіонального офісу ULEAD зібралася більша частина керівників об’єднаних територіальних громад Полтавщини.

Учасники зібрання обговорили юридичне забезпечення створення Перспективного плану формування територій громад Полтавщини.

Головними спікерами були Олександр Тутка, голова Шишацької ОТГ, Олексій Рябоконь, голова Пирятинської ОТГ (перші вибори в цих громадах відбулися ще восени 2015-го року) та Володимир Божко, радник з децентралізації та самоврядування ULEAD Полтавського регіонального офісу.

Дуже широкий спектр нагальних питань було озвучено та обговорено учасниками. Це стосувалося як сьогодення так й найближчих перспектив життєдіяльності ОТГ, регіональних особливостей реформи децентралізації. Зокрема, йшлося й про законодавче підґрунтя та вплив ПП на подальший хід реформи.

Торкнулися й бюджетних питань, нюансів роботи казначейської та аудиторської служб тощо.

Жваву дискусію також викликало обговорення перспектив реформи медицини. Перед присутніми виступив перший заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Юрій Курилко. Головним лейтмотивом його виступу стала теза про необхідність синергії зусиль держави та громад для оперативного реагування на виклики доволі непростої реформи медицини.

На завершення заходу керівник ULEAD Полтавського регіонального офісу Ірина Балибіна  розповіла керманичам громад про плани та основні пріоритети роботи програми ULEAD з Європою на найближчий період.

Система Orphus