Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулась Регіональна (не)конференція для педагогів mini-EdCamp Poltava 2020

У Полтаві відбулась Регіональна (не)конференція для педагогів mini-EdCamp Poltava 2020

У Полтавській гімназії № 17 пройшла Регіональна (не)конференція для шкільних педагогів mini-EdCamp Poltava 2020 «Ми змінюємо освіту, освіта змінює нас!», координаторами якої виступили Олена Голтвяниця та Олена Промська. Такий захід в гімназії проходить уже вдруге.

Під час відкриття Регіональної (не)конференції, учасників привітали представники команди EdCamp Ukraine, а також відбулося знайомство зі спікерами та спікерками експертних паралелей. До участі у заході було запрошено більше 20 спікерів, які представили своє бачення сучасного освітнього процесу, поділилися власними напрацюваннями у форматі мінітренінгів, майстер-класів, дискусій, воркшопів, інтерактивів, майстерок та ін., повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

Серед запрошених спікерів – начальник управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Юрій Матвієнко, начальник управління Державної служби якості освіти в Полтавській області Юрій Кращенко, спеціальний кореспондент каналу «1+1» Костянтин Грубич.

“Тішуся з того, що маю можливість привітати вас знову в Полтаві, знову в 17 гімназії. Наша зустріч уже має системність. Я бажаю 17 гімназії перевести цю зустріч у добру традицію і кожного року збирати ентузіастів, інноваторів з усієї України. Бажаю усім присутнім, щоб цей день став для вас незабутнім, щоб він завершився з величезною, але приємною втомою. Для полтавських освітян – це неймовірна подія, значимість якої перевищити неможливо. Я бажаю вам успішних локацій, буду радий і відкритий до спілкування. Вітаю у Полтаві!”, – зауважив Юрій Матвієнко.

Усього до Полтави завітало близько 200 учасників з різних куточків України, а саме: Полтави й області, Києва, Сум, Охтирки, Одеси, Харкова, Кропивницького, Олександрії, Краснограда, Кривого Рогу, Дніпра, Хмільника, Лисичанська, Жовтих Вод, Ніжина, Хмельницького. Найбільше представництво з Полтави та Полтавської області. Найчисельніша команда «білих ворон» прибула з міста Охтирка Сумської області.

Читайте також: Полтаву відвідав освітній омбудсмен Сергій Горбачов

Основний принцип EdCamp – свобода. Тому учасники мали можливість обрати ту сесію, яка була цікава саме для них. Такі сесії формуються в день проведення (не)конференції. EdCamp не мають кураторів з державного чи бізнес секторів. Усі рівно висловлювали свої думки.

Ще один, не менш важливий, принцип формату mini-EdCamp Poltava 2020, це безкоштовність. Учасники і учасниці не платять за вхід – це сувора умова, яка гарантує рівність шансів усіх учасників.

 

Система Orphus