Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У Полтаві співробітник Служби судової охорони затримав чоловіка зі зброєю та наркотиками

У Полтаві співробітник Служби судової охорони затримав чоловіка зі зброєю та наркотиками

У переддень Нового року, завдяки сміливим і професійним діям співробітника Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області було затримано підозрілого чоловіка, у якого було виявлено предмет, схожий на зброю та речовини, ймовірно, наркотичного походження.

Про це повідомляє “Судова влада України”.

Під час перевірки несення служби з охорони будівлі Октябрського районного суду Полтави офіцер Територіального управління Служби у Полтавській області старший лейтенант Служби судової охорони Геворг Геворгян звернув увагу на двох невідомих підозрілих чоловіків, які знаходилися поруч з будівлею суду.

Старший лейтенант Служби судової охорони Геворг Геворгян вирішив з’ясувати причини знаходження чоловіків біля будівлі суду у вихідний день і вирушив до них, але чоловіки кинулися навтьоки. Одного з підозрілих чоловіків Геворг Геворгян затримав, інший встигнув втекти.

Працівники Головного управління Національної поліції у Полтавській області, які прибули за викликом, вилучили у невідомого підозрілі предмети, провели необхідні слідчі дії та доставили затриманого чоловіка до відділення поліції для подальшого з’ясування усіх обставин події.

“Старший лейтенант Служби судової охорони Геворг Геворгян вже відома особистість у Полтаві. Це саме він наприкінці листопада надав першу домедичну допомогу дівчинці, яка отримала важку травму спини на шкільному подвір’ї. Дії Геворга тоді відзначили лікарі швидкої медичної допомоги Полтави”, – йдеться у повідомленні.

Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар високо оцінив дії старшого лейтенанта Служби судової охорони Геворга Геворгяна і прийняв рішення про його заохочення.

“Несення служби з охорони об’єктів судової влади в посиленому режимі під час Новорічних і Різдвяних свят дає свої результати. Ми робимо все, щоби громадянам України було безпечніше під час Новорічних свят”, – підкреслив Валерій Бондар.

Система Orphus