Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві продовжують показувати Новорічні вистави для дітей

У Полтаві продовжують показувати Новорічні вистави для дітей

Незважаючи на те, що Новий рік уже настав, у Полтаві для дітей тривають новорічні дійства. Так,2 січня, у Палаці дитячої та юнацької творчості відбулося Новорічне свято для найменших дітей працівників освіти. Святкова вистава «Новорічні пригоди Еллі та її друзів» викликала у малечі безліч емоцій: діти танцювали, аплодували та разом із батьками обговорювали вчинки головних героїв казки.

Постановка даної казки була модерною. У ній вдало втілений задум поєднати головних героїв 60-тих років казки «Чарівник країни Оз» разом із сучасними улюбленими мультиплікаційними персонажами.

Як повідомили у Полтавській міськраді, начальник управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Юрій Матвієнко запевнив, що для дітей свята тривають:

— ПДЮТ зібрав тих діток, які ще не навчаються у школі, проте вони, як і інші, чекають на свято і подарунки. Ми запросили дітей вчителів та вихователів дитячих садочків нашого міста. Загалом, ми вже завершуємо цикл Новорічних свят, — продовжив Юрій Матвієнко, — на даний час усі навчальні заклади отримали новорічні подарунки, тому можна говорити про те, що ми підводимо риску.

У кінці святкової програми Дід Мороз та Снігуронька привітали усіх присутніх з Новим роком. Кожна дитина в обмін на запрошення отримала солодкий подарунок.

Директор ПДЮТу Валентина Дрозд розповіла, що над казкою «Новорічні пригоди Еллі та її друзів» почали працювати ще у вересні 2019 року. Багато сил та часу знадобилося на відновлення декорацій, атрибутики. У виставі беруть участь кращі творчі колективи Палацу дитячої та юнацької творчості у повному складі, зокрема, народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок», танцювальний клуб «Акцент», арт-студія «Браво», вокальна студія «Нове покоління», вокальний ансамбль «Перлинка». Загалом в організації вистави взяли участь 450 вихованців ПДЮТ.

Завдяки виділеним коштам Полтавської міської ради у сумі 50 тис. грн, для вихованців Палацу вдалося пошити більше 100 нових костюмів для вокальної студії та хореографічного клубу.

Система Orphus