Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентують книги про діяча УНР і засновника кооперативного руху Бориса Мартоса

У Полтаві презентують книги про діяча УНР і засновника кооперативного руху Бориса Мартоса

З нагоди відзначення знаменних подій Української революції 1917-21 рр. – проголошення 4 Універсалу Української Центральної ради, Дня Соборності, а також бою під Крутами, Північно-східний міжрегіональний відділ Український інститут національної пам’яті спільно з органами влади та освітніми і культурними установами проводить на Полтавщині низку заходів.

Перший з них відбудеться 20 січня о 9.30 у Полтавському університету економіки і торгівлі (ауд. 530). Там презентуватимуть книги, присвячені прем’єр-міністру УНР в 1919 році і видатному кооператору, уродженцю Полтавщини Борису Мартосу.

Зокрема, будуть представлені видання «Борис Мартос і кооперація: монографія» у 2 книгах; «Організація й модерація зібрань у праці Бориса Мартоса», «Теорія кооперації Бориса Мартоса»,«Борис Мартос і його праця про ревізію». До організації заходу долучилася професорка ПУЕТ Ірина Петренко. 

“Але на його внеску у розвиток кооперативного руху не обмежуватимемося: поговоримо і про статтю у діаспорній пресі авторства Бориса Мартоса, присвячену бою під Крутами. А ще покажемо фільм про нього з циклу “Поборники незалежності. Полтавщина”, – анонсує представник УІНП на Полтавщині Олег Пустовгар. 

Система Orphus